Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Forza motorsport 7 kariera

Zdravim můžu se zeptat? Jak to, že když v obchodě má auto například Mclaren f1 má výkon 468 kw (!který sedí podle reálu!), tak při nákupu v ňákym cupu(v kariéře) to auto má najednou 447 kw a takhle jsou rozházený všechny výkony dostupných aut, pro ten daný určitý cup. V obchodě s auty(buy) všechno sedí podle reálu, ale v obchodě v pro daný šampionát hra dá autům podobné výkony v rozmezí pár KW a už to podle skutečnosti nesedí...nedá se to někde vypnout??? Příjde mi, že to hra děla kvůli vyrovnanosti...což je ovšem kravina...každý stroj má svou výkonost a ta by měla sedět. Prosím o radu

Nojo , ale příjde mi to naprosto pitomý. Každý stroj má ńáké své specifika kvůli kterému vyniká...pro to každy auto by mělo být jedinečné. Když hraješ fotbal a máš ve skupině Barcelonu. M. United a Spartu, tak aby chudinka Sparta nebyla moc slabá, tak ji hra dá větší atributy ...což by bylo tím, že Kadlec by měl stejný skill jako např Messi atd..??? :D :D :D To soudruzi podle mě moc nedomysleli.

Vlastně díky tý stupidní homologaci, když si hra hraje s výkony aut jak ji napadne ( i když řeší ňákou tu výkonostní třídu), tak by klidně bylo možné s ňákym gtéčkem na rovince smáznout i Veyrona. což je absolutní blbost. Grá turismo 6 to mělo vyřešný mnohem líp. Výkonostní třídy např 500 a tu jsi neměl přesáhnout, ale jinak všechy auta byli do té 500 k dispozici aniž by si hra hrála s čísilky výkonu aut a jejich vahou :-/ Jsem z toho dost zklamaný, protože jsem o tomhle ve Forze nevěděl a když jsi vezmu jak moc byla drahá.. :-/

Nepříjde vám to totálně absurdni??!! Myslím tu homogolaci. Např v závodě sport gt má BMW i8 díky homogolaci má podobný poměr výkon/váha jako Ferrari a Mclaren přitom v reálu by neměl v takovém závodě absolutní šanci. a takhle je to téměř v každém závodě. Co to má s realitou společného??? Pak ze hry je obyčejná arkáda, kde se v závodě rozlišuje pouze jakou značku si hráč vybera jakou barvičku auta, jestli modroučkou nebo žluťoučkou atd.