Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Assassins Creed

Cus,

hraju prvniho Assassina.

Mam takovy problemek, jedu do Acru a na ceste je v takovym zahybu rozhledna, je na vyvysenym miste a cestu blokuji ctyri vojaci, nejde se pres ne dostat. Asi tam bude nejaky figl, ale nejsem schopen ho odhalit a rozhlednu "ziskat". Vedel by nekdo?

Pak mam druhej problem, ze do Damasku se mi podarilo dostat bez problemu na ceste, v samotnem Damasku teda byl silnej zakys s ukolem najit informatora behem po strechach, ale nakonec jsem to dal. Ted jedu do Arcu, ale uz ctyrikrat me zabili, vzdycky me na ceste nejakej templar odhali a nejde jim utect, respektive pokud nahodne najdu nejake seno a zalezu do nej vcas, tak jo, ale to malokdy. Zkousel jsem s nima bojovat, ale jsem bez sance, velmi rychle me zkosi, nechytam se. Da se s nima bojovat nebo ne? A pripadne da se to udelat tak, abych se neprozradil a dojel bez toho, ze by po me ti templari sli?

Nechapu, jak to ty mamrdi z Ubisoftu naprogramovali, ale tohle je tak curacka hra, ze horsi jsem jeste nehral. Jeden proti dvaceti a jak mam asi uspet, kdyz jich po me jde dvacet najednou. Nechapu jak to hral ten clovek, ale v tom videu na youtube

https://www.youtube.com/watch?v=tv9iqzpAmZQ&index=34&list=PLC0CCFF726EBD19FF

zacina to 21:52

po nem vzdy vystartuje jen jeden protivnik, on ho sejme a jde na dalsiho. Jenze do me rezou najednou klidne tri a okamzite jsem mrtvej, kdyz prestanu utocit, tak na videu zaujmou vsichni obranny pozice a hrac ma cas si vydechnout, jenze tohle se u me nedeje, do me rezou hlava nehlava na placku tak 5m2 a jeste ke vsemu si me vzdycky podaj k "neviditelny" bariere, za kterou ja utect nemohu, ale oni ano, takze ja tam macham jak nejakej pojebanej kripl a ten protivnik me krytej neviditelnou barierou sejme. To je sileny, jak neco takovyho mohlo vubec projit. Jsem teda byl nestastnej u jinych her, ale tohle je proste debilni kravska hra, to se jinak neda rict. To vsechny recenze na netu jsou podplaceny nebo co, tohle se snad nikomu nemohlo libit?

Jo, je to nejaky zaklety, nasral me Assassins Creed, tak jsem zacal hrat dalsi hru, kterou si dluzim Far Cry a to samy. Jsem na konci prvni mise, mam zlikvidovat vsechny nepratele a pak pro me prijede na lodce ten neznamy na telefonu. Vsechny jsem zabil a ted tam bloumam na molu a nikdo nejede, podle gameplaye prijet mel. Sakra, dalsi nedodelek, co s tim?

Vy si ze me delate srandu, ale opravdu nechapu, proc ta hra musi byt tak tezka, proc to nemuzou udelat i pro normalni lidi. Jsem zacal hrat ten Far Cry, jako bych tu penil, protoze dostat se od checkpointu k chekpointu je silene, ale nastesti tak jsou i klasicke ulozeni pozice, sice nechapu proc idiotsky pres konzoli nutno napsat "\save_game", ale hlavne ze to tam je. Proc nemohli neco takovyho aspon udelat i do toho AC pro svatecni hrace nepochopim.

Jinak kamos rikal, ze nemam hrat mecem, ale nozem, ze na me nebudou tak moc utocit, tak az si od toho odpocinu, tak to casem zkusim jeste jednou.

Natoc nam prosimte kus gameplaye s temi souboji a hod to na youtube, vimeo atd. a porovname to s tim, co si tu postoval.
Zkratka se mi nechce verit, ze nekde neni zakopany pes u vsech tech her. Bud mas neco s hardwarem, nebo nevyuzivas nejakou specialmi funkci postavy ve hre (konkretne AC - musi rict ostatni, sam jsem nehral). Pokud jsi s prominutim drevo, hraj proste jine hry, nebo uplne jiny typ her.

Tak jsem zpet, tady to je:

A doufam, ze nebudete jak muj kamos chytrej jak radio, kterej mi radil, ze mam vzdycky odpravit toho aktivniho, nad kterym je ten bilej trojuhelnicek. Jenze jak, kdyz se na me vrhaji vsichni najednou.

Tenhle Assassin to je takovej smejd, proti nemu by bylo i Far Cry na Hard prochazka ruzovym sadem. 3-[

Ja to hraju na gamepadu a pouzivam i obranu a komba, ale obvykle to dopadlo jeste hur, tady to je asi nejlepsi ceho jsem dosahnul. Ja proste nechapu, jak mam prezit, kdyz na me utoci nekolik zaroven a i zezadu, to se proste neda.

Mas teda nejaky plan, jak by se to dalo uhrat nebo nevis?

Dobré je, žes nahrál, jak to ve hře vypadá. Alespoň vím, co nikdy hrát nemám - i když assassínů mám spousty (většinou v akcích zdarma či za dolar). Jediné, co mě trochu mrzí, je Londýn a Paříž (Unity, Syndicate), moc se mi líbí město. Možná to nějak pořeším posílením své odolnosti a budu se jen tak procházet po městě…

Divím se, že se s tím trápíš. Je tolik dobrých her, které se hrají snadněji a kde postava poslouchá i nezkušeného hráče.

Trapim se tim, protoze ta hra je jinak krasna a az sem do tohoto mista to slo, obcas to byly trochu nervy, ale uznavam, ze nejsem nejlepsi hrac a proto to nekdy drhlo.
Tohle je udajne nejdrsnejsi souboj v cele hre a nasel jsem k tomu ruzne na netu rady, jak to uhrat, ale bohuzel to nevedlo k zadnemu cili, respektive jen minimalni zlepseni. Po tomto by mel nasledovat jeste jeden drsny souboj, ale pry pokud hrac da toto, da i ten druhy. Pak uz bude konec hry.

---

Rady na googlu jasne hovorily o tom, ze mam na tento souboj s templarema pouzit dyku (klavesa 1). Opravdu jsem se v jednom z asi 30ti pokusu dostal pres ty smejdy az k samotnemu Robertovi, ale protoze jsem mel zdravi na minimu, tak me zabil.

Pak jsem se jeste docetl, ze chyba byla v tom, ze jsem po vyrizeni tech smejdu, mel zacit sprintovat okolo Roberta, dokud se mi nejake zdravi neprida a pak teprve na nej vyrukovat.

Hlavni problem jak mi tu "radil" Dwayne respektive z toho co jsem cetl na netu, tak se nesmi mackat LMB vickrat za sebou, ale mackam stridava LMB a RMB. Pak jeste obcas, pokud to vypada dobre tak macknu MEZERNIK pro ukrok. (Zacal jsem to hrat na mys + klavesnice, prijde mi to jednodussi, mam defaultni rozlozeni klaves mys dve tlacitka + klavesnice.)

Problem je, ze v souboji s tema 12ti velmi casto pri mackani LMB a RMB odhodim nepritele na zem nebo ho nakopnu, jenze to je spatne, protoze se za chvili zvedne a vyrukuje po me. Potreboval bych vedet, jak mam mackat klavesy, aby k tomuto nedochazelo, ale na netu jsem to nikde nenasel, proto i to druhe vlakno, protoze neverim, ze mi to nekdo tady dokaze poradit, jak na to. Zkusim se zeptat na tom Steamu.

Blok/protiutok je snad druha nebo treti vec, kterou se ve hre naucis. Bohuzel nejlehci obtiznost tu evidentne pracuje proti tobe a ty jsi nikdy nemel potrebu se to naucit protoze slo vsechno "uspamovat" normalnim utokem. Loadni si neco starsiho v assassini zakladne a tam si to muzes vyzkouset/naucit.

Trenoval jsem poctive, jak je v zakladne moznost potrenovat. Myslim, ze mi vse slo docela OK a pouzival jsem to ruzne, akorat teda jsem kaslal na hazeni tech nozu, tak to jedinny neumim. Nevim, ale proc to tady nejde, utok/blok by preci melo byt LMB a RMB, ale casto dojde k tomu odkopu nebo odhozeni protivnika, nevim co delam spatne.

Nevedel bys teda, ktera tlacitka mackat?

přijde mi to jednoduchý, když postava vydrží 20 zásahů než desynchonizuje nebo jak se to říká po assasínsku :-D, zrovna jsem dohrál Witcher 3 a tam taky útočí více příšer/lidí nebo jedna se spešl taktikou, většinou jeden zásah ze zadu a jsem mrtvej a to mám dost OP věci, co jsem viděl na youtube tak jsem ještě lama, i když po 400hodinách jsem si myslel, že už to budu umět

Tak jsem to dohral.

Ta pasaz u ktere jsem to na nekolik mesicu prerusil, byla opravdu extremne tezka. Dnes jsem se do toho pustil rano a dal jsem to asi na podvacate. Ono je to pro lidi, kteri dokazi synchronizovat opravdu dobre praci prstu na klavesnici. Jak se tu psalo blok/protiutok, tak tim jsem se s tema templarema nedokazal nikam dostat, protoze jsem je protiutokem nikdy nesejmul a hned zautocil dalsi a uz jsem dalsi blok nestihl a pak jsem chvili blokoval, pak zkousel protiutok a porad znovu az mi sebrali vsechno zdravi a sejmuli me.
Nakonec jsem opravdu mackal pravou a levou mysi blok/protiutok a do toho jsem v podstate nahodne mackal MEZERNIK, klavesu E a SHIFT a samozrejme pohybove klavesy WSAD. Tim se mi darilo delat komba a nakonec jsem templare udolal az zbyly posledni dva. Potom jsem nahodne jednoho z nich sejmul a pak jsem se jen kryl a ustupoval pred poslednim dokud se mi nenaplnilo zdravi. Nekolikrat jsem pritom take posledniho protivnika odhodil a uz jsem mel skoro zdravi doplnene, kdyz ho odhozeni zabilo, coz jsem nechtel, ale to uz tu byl Robert a daval mi peknou sodovku. Snazil jsem se pred nim ustupovat a rukou ho odhazovat, abych si zase doplnil zdravi, ale bylo to tezke.

Uz jsem to videl beznadejne, ze to nedam a bude se to opakovat zase od zacatku, protoze mezi templarema a Robertem neni ulozny bod. Nakonec pri me stalo stesticko, evidentne ikdyz jsem chtel jit diky slunecnemu pocasi ven, dnes byl ten den, kdy jsem mel dohrat AC. Po odhozeni Roberta jsem zacal mackat blokovaci tlacitko (prave tlacitko mysi) a Robert se zasekl, takze ja tema blokama poskakoval a Robert proti me poskakoval take, vypadalo to, ze jsme nekde na diskotece. :-)

Tak jsem si timto zpusobem pockal na doplneni kompletniho zdravi, pak jsem dosel k Roberotvi, chytil ho, odhodil a nez se stacil zvednout, uz jsem byl u nej a zasadil jsem posledni uder. Pak uz bylo ingame video, kde se mi Robert pred svou smrti vyvzpovidal a pak jsem sel na Mualima.

Ovsem to uz bylo vsechno velmi jednoduche a nenastal zadny zadrhel a hru jsem uz v pohode dohral. Sice tam jeste utoci v houfech dalsi nepratele, ale uz je to vsechno jednoduche vcetne finalove bitvy s Mualimem.

Proste opravdu je skoda toho zakysoveho mista bitvy s templari a Robertem, jinak bych hru nevahal doporucit. No jsem opravdurad, protoze mam prednakoupeno a ted teda uz jsem zacal dalsi takovou hru, ktera se zda hoodne narocna (Alan Wake), ale jiste budu posleze v AC2 pokracovat se serii Assassins Creed.

ELEX urcite casem. Me posledni dobou ty RPG bavi nejvic. Ale pockam par let na slevy, ja toho mam pred sebou opravdu hodne. Ten mnohalety vypadek je znat. Z RPG chci brzo zacit Two Worlds, potom dvojka, potom Zaklinac 2 a 3, Risen 2 a 3 a taky jsem tehdy nedohral Gothic 3, tak o nem premyslim ze znovu a do konce.

Ted mam Alan Wake a zase jsem zoufalej: :-/

https://hry.poradna.net/questions/2739843-ach-jo-proc-je-to-vsechno-tak-tezky#r2766833