Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Crysis 3 obtížnost

Předchozí Crysisy měli jen 4 obtížnosti z nichž poslední byla označována jako "nadčlověk" nebo tak nějak s popisem ať tuto obt. radši nezkoušíme. 1, 2 a warhead díly jsem bez větších problému prošel na třetí (předposlední) obtížnost. Crysis 3 však má 5 obtížností, o prvních dvou a o poslední ani neuvažuju. Uvažuju o 3 stupni (veterán), která se ovšem nachází uprostřed a mě to dohání k pocitu jako bych hrál hru na medium, což je pod mou úroveň. Nebo uvažuju o předposledním 4 stupni obtížnosti (supervoják) kde je ale v popisu psáno např. o absenci zaměřovacího kříže což si těžko představit. V této hře jsem celkem profík, takže bych chtěl radu jakou obtížnost zvolit. Děkuji za odpovědi

3. obtížnost z 5 je prostě medium, ať je popis jakýkoliv. Tuto hru jsi již několikrát dohrál, co ti brání zahrát si jí na nejtěžší obtížnost? Aspoň budeš k řadě situacím přistupovat a řešit je jinak, bude to pro tebe nový zážitek.

2x jsem dohrál crysis 1, 2 a warhead na předposl. obtížnost. Crysis 3 hraju poprvé. Už jsem to zkusil na supervojáka (předposl. obtížnost), ale rychle jsem vyměkl. Tato obtížnost je bez zaměřovače, to by nebyl velký problém u zbraní které mají svůj reflexní, útočný, ... zaměřovač. Ale luk kterej se bude zřejmě používat dost často žádnej zaměřovač prostě nemá, střílíš vpodstatě náhodně. I když jsem se zastyděl i sám před sebou, obtížnost jsem o stupeň stáhnul :(