Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba pri LoL

Zdravim... šiel som zapnuť zapas, a ked ma už hodilo za načitacej obrazovky,tak mi ju neukazalo a vybehla tato chyba... https://ctrlv.cz/96J2
Ovladače mam najnovšie,dal som skontrolovať aktualizaciu... pravdepodobne chyba nastala včera po aktualizacii win, pretože mi prišla predvčerom, keď som vypinal pc,tak ho aj aktualizovalo,včera som zapol a napisalo mi že aktualizacia sa nezdarila alebo čo,že sa pc vracia do predchadzajuceho stavu, večer som ho vypol a zas tam svietila aktualizacia...a dnes som zapol,chcem zapnuť aj hru a vybehne toto... Nemate stym niekto skusenosť?
Win 10

zase špatně

1) platí pro pc - jdi na stránky výrobce grafiky, najdi si tam svoji grafiku a stáhni si ovladač pro tvůj Windows, POZOR pro každý Windows je jiný olvadač win 7,8,10 a jěště musíš zvolit 32/64 bit
2) platí pro ntb - jdi na stránky výrobce ntb jinak se postup neliší

Inak ešte otazka, kedy je potrebne aktualizovať ovladače? napr pri tej grafike,.. vždy keď je novy alebo iba ak niečo nejde, napr že si vyžaduje aktualnejši driver... niekde som čital že aktualizovať by sa malo iba ak je to nutne,že inak nie... nemože ale aktualizacia nejak zlepšiť vykon,nejak lepšie skompabitlniť alebo tak, viete ako myslim že :)