Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elder Scrolls Online -67%, vyplatí se?

Ahoj, koukám na slevy na Steamu a vidím tu, že ESO je za třetinu. Na druhou stranu, i přesto, že jsem fanoušek Skyrimu a Oblivionu, MMORPGčka mě nikdy moc nebraly. Myslíte, že bych do toho měl jít? A je to vůbec plná hra nebo si to budu muset doplácet jako WOW? Předem díky.

Bylo to nedávno free na víkend. No, já to teda doporučit nemohu. Ale nevím co baví tebe tak je to těžké poradit.
Za mě mám strašně rád TES hry, ale mám na nich rád ten singleplayer, kde nemusím nikam spěchat, nemusím hrát každý den 10 hodin, abych za něco stál. A tak... je to prostě o té pohodě kdy si to zapnu a užívám té atmosféry hry...... To mi multiplayer všechno vezme a co mi zůstane? Pro mě nic.