Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elder Scrolls Online -67%, vyplatí se?

Ahoj, koukám na slevy na Steamu a vidím tu, že ESO je za třetinu. Na druhou stranu, i přesto, že jsem fanoušek Skyrimu a Oblivionu, MMORPGčka mě nikdy moc nebraly. Myslíte, že bych do toho měl jít? A je to vůbec plná hra nebo si to budu muset doplácet jako WOW? Předem díky.

Já jsem také fanda TES, ale do MMORPG bych nedal ani kačku. Do žádné MMO.
Nějak si nedovedu představit hrát RPG, kde si chci sám plnit úkoly a expit postavu podle sebe, v nějakém online světě, kde mi to budou ostatní kazit. (možná plácám, páč jsem MMORPG nikdy nezkoušel - a nikdy nezkusím).

Za mě: kašli na to. Pro Oblilvon i Skyrim můžeš mít tolik dějových addonů, že budeš mít co hrát klidně několik let. Podrobnosti ohledně té hry neznám, nikdy mě nezajímala. Jistě si to snadno dokážeš vyguglit, mně se teď nechce ;-)

Bylo to nedávno free na víkend. No, já to teda doporučit nemohu. Ale nevím co baví tebe tak je to těžké poradit.
Za mě mám strašně rád TES hry, ale mám na nich rád ten singleplayer, kde nemusím nikam spěchat, nemusím hrát každý den 10 hodin, abych za něco stál. A tak... je to prostě o té pohodě kdy si to zapnu a užívám té atmosféry hry...... To mi multiplayer všechno vezme a co mi zůstane? Pro mě nic.