Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CS-GO nestabilní ping

Poslední dobou mi skáče ping nahoru a dolu jak se mu zlibí. Hraji na NTB a jsem připojen na Wifi router asi 10 m vzdalený, překážkou mu je pouze jedna zeď. Zkoušel jsem nějake přikazy do konzole jak ve hře tak ve Windows však bez trvalého zlepšení. Ve hře v konzoli mi to tam háže hlášku: Obr.
Nezná někdo něco co mu pomohlo nějaký příkaz nebo tak.

rR3c
L9TB

Během toho lagování mi to do konzole hází dokola tyhle hlášky. Nevíte co to znamená? Jestli jsem to ještě nezhoršil těma příkazama...:-(

Discarding inactive session on mad#67 (155.133.246.50:27045). session_inactivity_timeout
CColorCorrectionSystem: Missing ''