Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CS-GO nestabilní ping

Poslední dobou mi skáče ping nahoru a dolu jak se mu zlibí. Hraji na NTB a jsem připojen na Wifi router asi 10 m vzdalený, překážkou mu je pouze jedna zeď. Zkoušel jsem nějake přikazy do konzole jak ve hře tak ve Windows však bez trvalého zlepšení. Ve hře v konzoli mi to tam háže hlášku: Obr.
Nezná někdo něco co mu pomohlo nějaký příkaz nebo tak.

rR3c
L9TB

Samozřejmě že je lepší, o tom žádná, ale právě v tom je problém. Hraji na NTB, který mám na svém stole. A wifi router je o místnost vedle na místě kde budu mít NTB těžce připojen a špatně se mi zde bude hrát. Můj problém, ale je že to je jen někdy. Někdy hraju několik hodin bez záseku, jindy je to zase nehratelné a okamžitě hru vypínám. Nevím čím to může být způsobeno, neustále si hlídám, jestli jsem na wifi připojen pouze já ze svým NTB. Dnes jsem třeba hrál Deathmatch, ping max 40, pak zapnu další zápas a ping lítá 120-850 někdy až nad 1000 a to už se zastaví obraz a hra končí... Co by tuto nespolehlivost mohlo způsobovat??? Napadá tě něco. díky

Během toho lagování mi to do konzole hází dokola tyhle hlášky. Nevíte co to znamená? Jestli jsem to ještě nezhoršil těma příkazama...:-(

Discarding inactive session on mad#67 (155.133.246.50:27045). session_inactivity_timeout
CColorCorrectionSystem: Missing ''