Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chicago 1930 se na notebooku seká

ZDravím dostal jsem chut si zahrát Chigago 1930 hra je to stara z roku asi 2003 a není nijak naročná na pc ale problém je vtom že když to nainstaluju na notes tak ikdyž splnuju hw požadavky s přehledem hra se mi stejně seká a já nevím proč nevíte někdo jak to to vyřešit?....bude problém asi u hry jelikož je už proste stará a nemusí se kamarádit s mým notesem což je škoda :(:...
Změna předmětu, původně: daniel 789 (karel)

Neznáme NB (kancelářský lowend?), neznáme OS, těžko hádat.

HW požadavky: u notebooku to často neplatí, jejich hardware je oproti plnohodnotným desktopovým variantám často "ošizen" - i když to prodejci NB (úspěšně) tají a méně znalí useři jim to věří/žerou.