Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chicago 1930 se na notebooku seká

ZDravím dostal jsem chut si zahrát Chigago 1930 hra je to stara z roku asi 2003 a není nijak naročná na pc ale problém je vtom že když to nainstaluju na notes tak ikdyž splnuju hw požadavky s přehledem hra se mi stejně seká a já nevím proč nevíte někdo jak to to vyřešit?....bude problém asi u hry jelikož je už proste stará a nemusí se kamarádit s mým notesem což je škoda :(:...
Změna předmětu, původně: daniel 789 (karel)

Neznáme NB (kancelářský lowend?), neznáme OS, těžko hádat.

HW požadavky: u notebooku to často neplatí, jejich hardware je oproti plnohodnotným desktopovým variantám často "ošizen" - i když to prodejci NB (úspěšně) tají a méně znalí useři jim to věří/žerou.

notes je rok starý,.... kancelářsky není ale rozhodně to není nic světoborněho :D...mám win 10 , procesor intel core i5-4210U 2.40 ghz , grafika NVDIA geforce 840M, RAM : 8gb ,jinak mě natom v pohodě jede třeba max payne 3 na vysoký detaily jen s vypnutým vyhlazováním ;) ,,a vpoho a jinak toto jsou hw nároky chicaga 1930 Procesor: Pentium III 800 MHz Paměť 128Mo RAM (256Mo rkomenderat) Grafika 32 Mo de Ram kompatibelt directX 8.1 Audio card Compatibility directX 8.1 Compatibility 98 Me 2000 XP vista HDD Místa na disku 1 GO Direct X 8,1