Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Middle-Earth Shadow of Mordor statistiky

Zdar hledal jsem statistiky do této hry (hlavně kolik jsem zabil skřetů) vypadá to, že se k nim mohu dostat jen touto cestou developer.valvesoftware.com
Ale jsem hlupák a dle toho návodu to nejsem schopný zprovoznit. Můžete poradit prosím. Docela by mě to zajímalo :) Nekonečno nepřátel si užívám.
takže používám příkladový link
"http://api.steampowered.com/ISteamUserStats/GetUse rStatsForGame/v0002/?appid=440&key=XXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXX&steamid=76561197972495328"
do toho vložím za appid= id hry Shadow of Mordor 241930 tedy: appid=241930
a na konci za steamid= dám svoje steam id, které je ve tvaru STEAM_0:0:3XXXXXXXXX z toho mám předpokládám využít jen poslední číslo začínající 3
vznikne mi tedy: http://api.steampowered.com/ISteamUserStats/GetUse rStatsForGame/v0002/?appid=241930&key=XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX&steamid=3XXXXXXXXX
ale nevím co s tím prostředkem mezi "&key=xxxxxxxxxxxxxxxxx.....& to tam mám nechat nebo co místo toho

mělo by to udělat něco takovýho
{
"playerstats": {
"steamID": "xxx",
"gameName": "Firebird",
"stats": [

},
{
"name": "kills_berserkers",
"value": 80
},
{
"name": "kills_by_bow",
"value": 391
},
{
"name": "kills_by_dagger",
"value": 393
},
{
"name": "kills_by_sword",
"value": 924
},
{
"name": "kills_captains",
"value": 41
},
{
"name": "kills_defenders",
"value": 135
},
{
"name": "kills_spearmen",
"value": 91
},
{
"name": "kills_type_death_from_above",
"value": 61
},
{
"name": "kills_type_decapitations",
"value": 153
},
{
"name": "kills_type_interrogation",
"value": 36
},
{
"name": "kills_type_on_troll",
"value": 1
},
{
"name": "kills_type_on_warg",
"value": 44
},
{
"name": "kills_type_stealth",
"value": 339
},
{
"name": "kills_type_throw",
"value": 26
},
{
"name": "kills_type_wraith",
"value": 301
},
{
"name": "kills_warchiefs",
"value": 9
},
{
"name": "kills_warriors",
"value": 1148
},
{
"name": "quests_total",
"value": 86
},
{
"name": "quests_bow",
"value": 10
},
{
"name": "quests_dagger",

},.
.

{
"name": "kills_all_orc_types",
"value": 1655
}
]

}