Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte vaši nejoblíbenější PC hru

Ahoj. Nějak s věkem mě přestávají bavit hry. Už si nepustím vůbec nic. V počítači mám nainstalovaných snad 15 her, který jsem ještě ani jednou nepustil.
Chtěl bych si něco po večerech zahrát, nejlíp něco hratelnýho na ovladači (není podmínkou), ale fakt nevím, co.
Zkuste mi doporučit něco, co vás vtáhlo do děje a nepustilo, jak série Gothic, nebo Stalker (nebo cokoliv jinýho, klidně strategie), zkrátka něco, čemu byste dali 10 z 10.
Hry, co jsem dohrál, se mi znovu přehrávat nechtějí. Záměrně nepíšu, co mě bavilo, ať se mi sem dostane trochu od všeho.
Nevadí mi starší hry, hlavní je dobrej děj.
Díky za návrhy :-)

Jedno z nejlepších RPG klasickýho typu, který jsem v poslední době hrál, tak Divinity Original Sin.
Dohrál jsem to už dvakrát a jediný, co mi na té hře vadilo, že byla kratší, než bych si přál. Přitom to nějakých 80 hodin zabere, když si to chce hráč užít.

Není to jen obyčejná rubačka, ale je tam hodně taktiky a používání předmětů. Souboje jsou tahový, s dostatkem času na přemýšlení nad další akcí - jediný kouzlo, jediný ohnivý granát může zvrátit celý souboj. Takový široký možnosti jsem v žádné hře neviděl. Každá postava má svoje vlastnosti, každý povolání je užitečný, rozhodně neplatí jak v jiných hrách, že je výhodný mít dva mágy, nebo stejný bojovníky ve skupině.