Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dead Space: nejde fyzický útok

Po dlouhé době hraju Dead Space na těžkou obtížnost. Jsem na začátku a nejde mi fyz. útok rukou. Postava prostě jen naprázdno máchne rukou, nerozbije to kryt klimatizace jak to šlo, neublíží nepříteli, ruka prostě jen vším proletí jako by to tam ani nebylo, jako by to byl hologram nebo co, nezpůsobí žádné poškození. Teď nevím jestli to tak na začátku hry je a škodit bude až získám nový oblek, jinak nechápu co je to za chybu. Děkuji za objasnění

Teď při postupu hrou už nejdou rozbít ani ty sklíčka od automatů:-). Co je nejhorší, hru hraju podruhé takže na těžkou obtížnost, to je jasny. V load slotech je název mise, čas a pod tím "těžká". Někdy v 6 levelu se to samo přehodilo a je tam střední. Ale já obtížnost nezměnil, pokud se nepletu ani to nejde. Zajímavy bugy u tak skvělé hry:-/