Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dead Space: nejde fyzický útok

Po dlouhé době hraju Dead Space na těžkou obtížnost. Jsem na začátku a nejde mi fyz. útok rukou. Postava prostě jen naprázdno máchne rukou, nerozbije to kryt klimatizace jak to šlo, neublíží nepříteli, ruka prostě jen vším proletí jako by to tam ani nebylo, jako by to byl hologram nebo co, nezpůsobí žádné poškození. Teď nevím jestli to tak na začátku hry je a škodit bude až získám nový oblek, jinak nechápu co je to za chybu. Děkuji za objasnění

Nope, funguje normálně, steamovka, na hard, jak punchování levým tlačítkem, tak zadupávání (a rozbíjení beden) mezerníkem. Nemáš nainstalovanou češtinu staženou z nějaké stránky? Češtiny mi dřív občas dělaly problémy ve hrách.

Teď jsem to zkoušel.

Hru mám na Steamu, mám tam češtinu. Mám tam modifikaci, která posouvá pajduláka dál ode mě (cca jako v GTA), aby mi nezavazel v polovině výhledu.

Jsem kdesi úplně na začátku, oblek s modrými světly na páteři mám (,pžní už od začátku hry, nepamatuji si to). V ruse mám jakousi pistoli. Máchnutím ruky rozbiju některé skleněné výplně. Ventilátor klimatizace ve zdi rozbít nejde. Zkoušel jsem to jen v jedné místnosti, kde jsem právě byl.

Já jsem též zkoušel jen začátek (hru chci hrát až na novém notebooku, teď se mi to seká), takže jsem se k žádné ventilaci (která by měla jít rozbít) ještě nedostal. Ovšem tazatel píše, že punchování neublížilo ani nepříteli, což je divné, já ho nahlodal střelnou zbraní a dodělával právě takto růčo. Nevím co s tím, reinstalace hry?

Teď při postupu hrou už nejdou rozbít ani ty sklíčka od automatů:-). Co je nejhorší, hru hraju podruhé takže na těžkou obtížnost, to je jasny. V load slotech je název mise, čas a pod tím "těžká". Někdy v 6 levelu se to samo přehodilo a je tam střední. Ale já obtížnost nezměnil, pokud se nepletu ani to nejde. Zajímavy bugy u tak skvělé hry:-/