Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při spuštění Rust

Dobrý den, prosím vás o radu
Koupil jsem si hru Rust, stáhnul jsem jí a nainstaloval při pokusu o spuštění mi naběhne anticheat a jakmile se načte tak se mi zobrazí toto :the instruction at 0x775bd256 referenced memory at 0x00000008.the memory could not be written
Vůbec nevím co to může být , jediné co předpokládám tak že něco s RAM. Hru zkouším přeinstalovat a uvidím.
Pokud by někdo věděl něco víc budu rád za každou radu.

Deska: MSI 970 Gaming
GK:ASUS Radeon RX 460 ROG STRIX-RX460O4G-GAMING
CPU:Amd FX-8320E
Ram: 2x4gb 1866Mhz HyperX
HDD: 1tb Seagate + 500gb WD
Zdroj EVGA 500B -500W
OS: Windows 7 Ultimate 64bit

Děkuji moc

Tady je další: http://hry.poradna.net/q/view/136935-rust-nejde-sp ustit
Proč používáte Alfa verzi snad víte jen vy.
V tom případě jistě víte i to, že Alfa je velmi raná vývojová fáze, která obvykle obsahuje nemálo chyb. Pokud chcete vývojářům dělat testera, pak se na ně obracejte i v případě problémů - jistě to uvítají, ostatně je to jeden z důvodů, proč takové nedodělky pouští mezi lid.

To samozřejmě chápu , ale když jsem se obrátil na vývojáře tak odpověď zněla že problém je v RAM. Udělal jsem Memtest a vše OK, přeinstaloval jsem znovu OS a pořád stejný problém, dokonce jsem zkusil i stáhnou pirátskou kopii OS a stále bez výsledku. Tak si říkám že problém bude někde v HW ale zase na druhou stranu vše ostatní šlape jak má ... tento problém má na celém světě asi 15 lidí takže si myslím že hru můžu taky asi vyloučit ...

Vývojáři asi neví, kde jim hlava stojí… koukal jsem na Bug Reports a je tam přes 11.000 threadů.

Pokud bys měl problém jen ty, byl by to asi opravdu tvůj problém. Má-li jej (stejný) 15 lidí, je to IMHO problém hry. Svádění na RAM je možná jen výrazem bezradnosti či řešení kvůli časové neschopnosti řešit ty tisíce hlášených chyb.

Mohl bys sem tu jejich odpověď vložit?

Stáhni si třeba servisácké Hirens Boot CD, vypal jako bootovatelné *iso (nebo podle návodu vytvoř bootovatelnou flashku) a spustť Memtest (co vypadá při běhu "DOSově") z něj a nechej běžet několik hodin, přes noc. Nemělo by ti to hodit ani jednu chybu.
Test je nekonečný, zastavíš jej ručně, myslím Esc.
Jiný zdroj: www.memtest.org

Co přesně ti nejde u toho Minecraftu, založ si nové vlákno, tam to vyřešíme :-)