Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA IV - Sekání hry

Zdravím vás, přátelé

Mám dotaz ohledně toho, proč se hra GTA IV seká na této sestavě, pojem "seká" popíšu níže.

-------------------------------------
OS: Windows 10 Professional x64
CPU: Intel Core 2 Duo E7400 2.80 GHz
GPU: nVIDIA GeForce GTX 650
RAM: 8GB
SSD: 120 GB Intel
HDD: 500 GB WD

Závěr: Minimální požadavky splňuji.
-------------------------------------

Popis sekání:

Pokud se nacházím např. v bytě Romana, kde je velmi málo objektů, hra jede plynule, ale jakmile vyjdu ven z bytu, hra se začne sekat (dropovat FPS) a jede na takových 10 FPS.

Díky všem za rady.

Ještě můžeš zkusit snížit rozlišení (pokud máš teď Full HD) na 1280*720, sice budeš mít hru trochu rozmazanou, ale poměr stran zůstane stejný a nějaká FPS k dobru tím získáš, nicméně nečekej od toho zázraky. A taky, jestli můžeš, tak sem hoď screenshot s grafickým nastavením.