Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Steam - Instalace vyžaduje..

Zdravím. Koupil jsem si Shadow of Mordor a po čase jsem si hru z externího disku zkopíroval do PC, abych si opět zahrál. Instalace GOTY edice ale na Steamu vyžaduje 90 GB a já většinu volné paměti zaplnil již zkopírovanou hrou. Moje otázka je jednoduchá: Dá se tohle nějak obejít, nebo musím holt uvolnit místo? Díky za odpověďi.

Ne, já měl volných 100 GB a hru na externím disku, takže jsem ji zkopíroval do složky se steamem (C:/Program Files x86/Steam/steamapps/common). Jenže když chci hru spustit, zobrazí se Steam okno o instalaci, ještě než začne hledat existující soubory. Jenže teď mi zbylo jen nějakých 30 GB a abych mohl kliknout na další, musím mít volných 90 (jinak mě Steam nepustí a hru nenajde).

Z místa A na B se kopíruje takhle: zkopíruješ do stejné složky (tam, kam jsi napsal: "/steamapps/common", potom můžeš klidně data z místa A smazat), pak v klientovi dáš u hry Vlastnosti - záložka Místní soubory a tam Ověřit integritu mezipaměti hry - chvilku počkáš a je to. Dělal jsem to 100x, ta varianta se zálohováním přímo ve Steamu je zabugovaná a často nefunguje korektně.