Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 5 - jak vyměnit auto?

Tak například Mike má ted takové hnusne cervene, to stare mu ukrad syn. Nebo ta feanklinova debilní zelena motorka.Chci se ji zbavit,misto toho přepnu na franklina a on ji hrdě leští.

Nějak se mi ta auta nedaří preparkovat.
Jde to vůbec? Mám xbox360.

Díky

po dokončení či v průběhu hry má přístup k oboum autům včetně zachovaného tuningu atd. to červený je jeho manželky a spawnuje se u baráku, ale jen v určitý čas
ve výsledku by mohl mít vlastní auto jakýkoliv s max tuningem, ale je potřeba ho vracet do garáže, taky se nezobrazuje na mapě i když po cutscénách se ho hra snaží vracet, někdy ho lze vyzvednout na policejní stanici, ale když vybuchne tak asi smůla...