Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem steam - výpadok?

chcem sa prihlásiť do steamu ale píše že steam has trouble to connection....proste to nejde. A chcem sa spýtať či som jediný...?

pre toto som chcel kupit hry nezavisle od steamu alebo inej platformy, ale uz sa nepredavaju vobec

tak ako to bolo volakedy. otvoris hry, klik multiplayer a vsetko si porobis tam.
naco je nam steam ? nahovno
ale uz inu moznost nemam ked distribucia hier je taka a zlavy su tam a aj vsetci to maju

nieco ako herny Skynet. vobec sa mi nepaci ta myslienka