Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem steam - výpadok?

chcem sa prihlásiť do steamu ale píše že steam has trouble to connection....proste to nejde. A chcem sa spýtať či som jediný...?

Ty od té doby, co zrušili denní nabídky a všelijaké "flash sales" na pár hodin, stojí - alespoň z mého pohledu - za prd.

Pořídil jsem dvě drobné indie hry za 14 kaček (=pár kartiček), tím to skončilo. Nejprve zdražení "velkých" her z 49,99 na 59,99 (ČR přeřadili do vyspělé Evropy), a pak slevy 50, 66%. Drahé, nemám zájem.

pre toto som chcel kupit hry nezavisle od steamu alebo inej platformy, ale uz sa nepredavaju vobec

tak ako to bolo volakedy. otvoris hry, klik multiplayer a vsetko si porobis tam.
naco je nam steam ? nahovno
ale uz inu moznost nemam ked distribucia hier je taka a zlavy su tam a aj vsetci to maju

nieco ako herny Skynet. vobec sa mi nepaci ta myslienka