Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS4 PS4 PRO Typy na hry

Zdravím, plánujem kupiť hernú konzolu a som takmer rozhodnutý pre https://www.mall.sk/herne-konzoly-ps4/sony-playsta tion-4-slim-1tb-call-of-duty-infinite-warfare-dual shock-4-967746, mam tam dva ovladače a aj "zadarmo" hru. Nikdy som konzolu nemal a hral som len zopar krat u niekoho takže potrebujem poradiť... Uvažujem ešte trocha aj nad PS4 PRO, ale dať +160€ koli 2,5x lepšej grafike to neviem či sa oplatí, no kto vie či to neolutujem :)

A dalšia vec sú hry...ktoré hry sa naozaj oplatí kupiť a ktoré naopak nie?

moja predstava mojich hier na ps4 je nejaká takáto:
fifa17
nhl17
need for speed alebo niečo iné zavodné
a jedna strielačka, kedže budem už mať zadarmo tu COD hru tak asi len toto na začiatok

Pozeral som že ceny starších hier su oproti tým novým fakt nizke, ja nemam problem hrať aj staršiu hru takže tiež možete odporučiť :) ja som vpodstate hral hry len na PC(napr CSko)a hra s naj grafikou čo som hral je crysis 1 čiže pre mna aj 5 rokov stara hra bude niečo neuveritelné :D

Tiež by ma zaujimal nazor niekoho kto využíva bazar hier, tak odkiaľ to vlastne mam kupovať?

Vopred dakujem za pomoc

vo videu hovorí že PS4 PRO ma tu lepšiu grafiku, na 4K hry ktore maju buduci rok prisť a taktiež je to hlavne pre VR. ja VR nemam, nechcem mať a 4K televizor nemam takže

mam FULL HD TV takže čo mysliš oplatí sa ? ja už som aj uvažoval teraz že priplatím a mam to najlepšie len ono kým mam tento TV tak je to zbytočné nie?

watch

pozrel som si viac porovnaní na youtube, ten grafický rozdiel je tak minimalny. Dajme tomu žeby sa spravil test či by niekto vedel zistiť či hrá PS4PRO alebo PS4, podla mna by behom hrania nedokazal zistiť rozdiel a len by hádal kde je lepšia grafika

Ale ešte potrebujem zistiť ako to je s plynulostou obrazu, v jednom videu bolo povedané že je poznať že je to na PSPRO plynulejšíe.

už som si našiel tuto http://www.progamingshop.sk/hry-na-ps4-bazar-plays tation-4-c-533_882_903.html odtiaľ budem kupovať

nikdy som hry nekupoval tak je topre mna niečo nové :D

zvyknu byť hry pred vianocami alebo po vianociach lacnejšie?

Potreboval by som ešte poradiť nejakú zavodnú hru, mam navyber NFS,driveclub,ASSETTO CORSA

chcem proste to čo ma najlepšiu grafiku, a zda sa mi že tá assetto je asi najlepšie na PS4 alebo sa mýlim ? :)

pojde to? ja si neplanujem platiť ten multiplayer a neviem presne ako to funguje nikdy som konzolu nemal:D
a pravdu povediac nepotrebujem hrať multiplayer, jediné čo hram po nete je CSGO na PC, hry ako fifa alebo nhl tiež nepotrebujem multiplayer, veľmi rád si zahram s kamošom na dvoch tých ovladačoch čo budem mať to hej :)

CSGO je jediná hra ktoru hram "profi" proste ide mi viac menej o vysledok nie o samotnú hru :) no závodné a športové hry hram čisto pre zabavu, dam si tam EZ obtiažnosť.... ez win :D

inač pozeram sa akurat po hre FIFA a NHL a dosť ma zaraža že 16 stojí odosť menej ako 17 :D

ked si predstavím že kupim teda fifa 17 za 60eur a ojeden rok bude jeho cena za nový kus 30eur tak to je dosť strata

čo myslíš mam radšej ušetriť a kupiť fifa 16? ved ten rozdiel tam až taký nieje no nie?