Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Proč nevychází NHL na pc WTF ?

Už od mala sem fanoušek hokeje.Koukám na spoustu lig a jsem dost fanoušek PC her.A dost mě už užírá že nevychází NHL na pc ? Neví někdo proč ? Hlavně že musí vycházet fifa která je pro děcka co nevědí co je to pořádnej sport.Jsme majitel všem NHL co kdy vyšly na PC.Uplně všech.A už mě to dost nudí hrát to dokola chtěl bych něco novějšího jenže nehodlám si kupovat xbox mám radši pc.Neví někdo co stojí za touhle zrůdností nevydávat NHL na pc ?

Pak nemá jít svět někam.... když celosvětově zajímá fotbal víc lidí.A víš proč ? Protože vtšina těch lidí jsou 10ti letí co mají na sobě dres barcelony a jsou hned největší fanoušci, nekoukají vůbec na zápasy, když by ses jich zeptal kdo je messi tak vůbec neví.

No nevim, pro me je fifa a nhl naprosto na stejne urovni, takze pokud nazyva fifu "pro decka co nevedi co je poradnej sport... A o tom, jak te to nebavi hrat porad dokola - zkousel jsem jich par a v podstate je cela serie porad dokola to same, jen mirne zlepsi grafiku a prepisou jmena na pandulakach.

FIFA 98 byla bomba, dodneska vzpominam, dal uz me to nebavilo. NHL jsem naposledy hral NHL 2004 a urcite me to bavilo o dost vic, nesportovnimu fanouskovi mnohem pristupnejsi, ale od te doby uz na to neni cas, pak jsem jeste zkousel basket a to bylo taky OK. Jenze ted uz je to bez sance, jsem rad, kdyz stiham sem tam nejake RPG nebo FP akce.

OK, zkusim pointu prispevku nazorneji.
Je o tom, ze NHL vzdy byla a jiste je dodnes mnohem zajimavejsi pro nesportovniho hrace konzolovych nebo PC her. Proto nesouhlasim s nazorem zde, ze FIFA se vydava i pro PC narozdil od NHL proto, ze fotbal hraje vic lidi na svete.
To povazuju za totalni nesmysl, protoze hrani PC nebo konzolovych her se sportem jako takovym nijak nesouvisi, treba golf jsem nehral nikdy v zivote a asi ani nikdy hrat nebudu a presto jsem to jako hru na PC hral.
Proc se NHL prestala vydavat pro PC nevim, treba se zeptat tvurcu, mozna hracum na PC nejde o nejnovejsi soupisky a hraji dodnes nekterou starou verzi a staci jim, opravdu nevim, kde je zadrhel.

Už minule jsme připomínali také důvody, proč FIFA na PC funguje a třeba NHL nikoli. Fotbal je sport univerzálně populární po celém světě, tedy i v zemích s převahou PC hráčů, jako je tomu u nás nebo třeba v sousedních státech. Poptávka po Windows verzi je dostatečná a kompenzuje fakt, že v USA či Kanadě a obecně v západní Evropě se hraje více na konzolích. Hokej se naproti tomu sice těší velké oblibě i v Evropě, ale v relativně malém počtu zemí, které nestačí zaplatit PC verzi, zatímco konzolovou bohatě pokryjí Spojené státy a Kanada.

http://www.hrej.cz/novinky/2016/08/31/producent-nh l-by-se-mohlo-vratit-na-pc-41414/

Tobe jako fotbalovemu fanouskovi je tezke vysvetlovat, jak moc je fotbal nudna a pomala hra. Navic je v pojeti PC hry znacne provazana s taktikou, mozna i v realu, ale to nedokazu posoudit.
Uplne mi staci kamos, kdyz mi vyklada, jak v pro Evolution Socceru nebo ve FIFA postupuje s jednim hracem a v tomhle okamziku napadani protihrace mackne na klicku, potom nahraje jinemu dobre postavenemu hraci, potom ..., ..., ..., ..., a potom vstreli gol. Ty tecky jsou tam proto, ze dal uz vypoustim a co jde od kamose do jednoho ucha to odchazi druhym pryc. :-D

Jak rikam, zamrzl jsem u FIFA 98, kde to bylo podstatne jednodussi a zdaleka ne tak propracovane jako pozdeji, co jsem videl u toho kamose. Urcite i ty si stejne jako on vrnis blahem jak je to super promakane, ze. :-)

No hokej (NHL) byla vzdy mnohem jednodussi, mnohem rychlejsi, takticke chyby nevadili, protoze se vzdy pri velkem poctu golu daly napravit, ...
Samozrejme konzole nesleduju, takze treba to ted uz je take tezsi, to nevim.

A to jsem si o sobě myslel, že jsem casual hráč... oproti tobě spíše hardcore :-D Jinak pointa mého příspěvku nebyla v tom abych tě přesvědčil, že je fotbal skvělá hra (pro mě za mě mysli si o něm co chceš, já taky nemusím jiné sporty), ale že popularita fotbalu má co do činění s popularitou fotbalových her.

Proč "sa musíš prebrať" či "jeblé"?

Každý má jinačí zájmy, jinačí představy o dobré hře (ze svého hlediska). Já bych třeba fifu ani nhl nehrál, ani kdyby to bylo zadarmo, prostě mě ten žánr nebaví (fifu jsem hrál naposledy myslím ročník 1993 nebo 1995 a hokej jen demo 1998 - v obou případech nic moc. A ani v reálu mě tyhle dva sporty nebaví, akorát z gauče fandím pingvínům).

Je tolik her, že ani zlomek z nich, které by tě bavily, nestačíš odehrát. Proto netřeba dávat šanci tomu, co už člověka jednou zklamalo. Když vyšel Fallout 1/2 myslím v Levelu s češtinou, jako vyhypovanou bombu jsem si to pořídil. Po pár minutách velké zklamání a už nikdy jsem RPG hry, kde je souboj ve stylu "hod kostkou" nehrál a hrát nebudu. Fallout 3 a New Vegas hraju bez toho náhodného systému, normálně bojuji jako třeba v Oblivionu. A třeba série CoD, Battlefield, Dota, WoW či jakékoliv jiné MMO jsem nikdy nezkusil a nikdy hrát nebudu.

Ať si každý hraje, co chce :-p