Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Battlefield 1 Open Beta

Čaute lidi, nedávno jsem si stáhnul BF1 Open Beta na PS4 která je momentálně zadarmo na PS store, můj dotaz je když hraju Open Betu a potom si budu chtít koupit Plnou verzi, jestli mi zůstane skóre statistiky apod... za skill atd... i u té plné verze a nebo jestli to vývojáři mažou.

no o proti hráčům co nehrajou betu a plánují si koupit plnou verzi v Listopadu je to sice super, ale lidé co hrajou Betu a daří se jím tam tak to je zklámání, plánuju tam být dobrý ve skóre tak sem si chtěl dát už náběh v betě tak snad to nezruší... nevíte jak to bylo u Star wars Battlefront ? Jestli v betě měli už hodnocené skóre aji po vydáni plné verze ?

V plne hre zacnes uplne odznova. EA pouze dali do bety bonusovou psi znamku ( dosahnout levelu 15 + hrat v ruznych 4 dnech) kterou pokud jsi ziskal v Bete, najdes potom v plne hre. Beta slouzi pouze k otestovani funkcnosti hry aby vyvojari meli pred vydanim alespon nejaky prehled o funkcnosti dane hry. Jinak BF1 vychazi 21.10. 2016 tak si ji pak muzes koupit :)