Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na název hry

Ahoj, moc prosím o pomoc. Už nějaký ten pátek hledám flash hru, kterou jsem kdysi hrála na Superhry.cz. Prolezla jsem snad celé stránky a ne a ne hru najít....:/
Šlo v ní o to, že jste si na začátku vybrali rasu, za kterou hrajete. (lidi, bytosti ze severu apod.) Dostali jste určitý počet bojovníků, se kterými jste museli vydržet postupně všechny bitvy do konce hry (aspoň myslím...možná se mohli dokupovat, nevím..) Jako bojovníci byli normálně pěšáci, lučištníci, větší bojovníci, bojovníci na zvířatech a kolosi. Na každé kolo (proti počítači) jste si mohli vybrat typ tahu - které bojovníky použijete. Postupně jste si mohli vylepšovat třeba war drums, které zastrašovaly protivníka anebo speciální útok. (u lidí tuším nálety draků s bombami, u severu nějací zmrzlí duši nebo co.

Předem moc děkuju za ochotu pomoct. :)

Hele kolik ti je? 13? Protože tak bych ti podle těch keců hádala. :D Já nevím jak ty, ale když mě někdo požádá o pomoc, tak mu pomůžu, případně přidám další tipy a rady a rozhodně za ně nečekám nějaký selfíčko. :D (Anebo mluvíš z vlastní zkušenosti a oběť ti nic nedala?)