Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Steam VAC Single Player

Zdravím lidi zajímala by mě jedna věc, vím že VAC hlídá multiplayer, ale trestá i za používání cheatu v singlu.
Nemám ovšem na mysli cheat za pomoci programů od cheathappens, nebo tak, ale cheaty skrz vyvojářskou konzoli, např.
hry od ID Software.

A to se ptáš nebo to oznamuješ?
Podle mě za cheatování v singlu žádný VAC ban nedostaneš. Tipnul bych si, že ani za IDDQD v Doomu na 100% ne ;-)

Cheat v singlu je jako modifikace. Řadu her na Steamu mám různě upraveno (třeba Dying Light i Dead Island opravdu hodně, mám nahozeno spoustu zjednodušení a vylepšení postavy). Multi mě sice vůbec nezajímá, ale Steam hlásí, že můj účet je z tohoto hlediska v pořádku.

No neříkám, že bych to dělal jen jsem se ptal, ale nemají to psáno, tak si mysklím, že by to bylo nefér.
Otázka jestli by mi někdo z těch mamlasů na podpoře Steamu na to dokázal odpovědět.
Navíc, já multi moc nehraju, ale pokud by se jednalo o Backgammon Blitz, nebo Magic the Gthering 2013,2014, jo to je jiná.