Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rust - padání hry?

Zdravím, už delší dobu vlastním hru Rust, ale nikdy jsem si ji nemohl pořádně zahrát, protože je se hrou něco špatně. Hra se normálně zapne chvíli běží (někdy i delší dobu 1-3 hodiny, ale někdy třeba hned po pár vteřinách) mi zčerná obrazovka a po chvíli mi v pravém dolním rohu vyskočí upozornění že se něco stalo s grafickým ovladačem (myslím že přestal pracovat ale že je to opraveno) hra už nejde žádným způsobem nahodit a po chvíli mi to píše že program přestal pracovat. Tohle bych asi chápal tak že je něco v nepořádku s ovladači (i když by měli být aktuální). Ale někdy se stane to že zapnu hru a nastává podobná situace, ovšem tentokrát ne jen zčerná monitor, ale chová se jako by k němu ani nebyl připojen počítač (když je počítač i monitor zapnutý tak monitor svití a když je zapnutý pouze monitor tak bliká) v tuto chvíli kdy hra "spadne" monitor zhasne a tlačítko on/off bliká jako by k němu nebyl pc připojen. S touto situací nejde nic dělat, pc nejde ani vypnout pomocí tlačítka na vypnutí, jediný způsob jak jej vypnout je vypnutí zdroje. Tento problém mě trápí již několik měsíců a od té doby proběhlo i dost updatů samotné hry a žádný nepomohl. Budu moc rád za veškeré rady a za každou pomoc.

-Hra je originální zakoupená na steamu
-cpu fx8300, -gpu r9 380 (4gb msi)

Přidavám screenshot po prvním pádu hry. Hra zůstane spuštěná ale když na ní ve spodní liště kliknu nic se neděje, takže ji musím ukončit. Když ji zapnu znovu spadne po chvíli hraní buď stejným nebo druhým způsobem který jsem již popisoval.

Screen - lTXb

Vyzkouším to a dám vědět každopádně už podle nadpisu si myslím že to fungovat nebude jelikož to řeší problém padání hry při načítání kdežto mě hra padá až při hraní, někdy hraji i desítky minut než spadne poprvé a pak už se to veze.

Tak problém jsem nakonec vyřešil tím že jsem u hry snížil detaily. Jen mi vrtá hlavou proč to bylo potřeba když na nejvyšší grafiku mi hra jela na 70fps. Nyní hraji na střední na 85fps a hra nepadá.