Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rust - padání hry?

Zdravím, už delší dobu vlastním hru Rust, ale nikdy jsem si ji nemohl pořádně zahrát, protože je se hrou něco špatně. Hra se normálně zapne chvíli běží (někdy i delší dobu 1-3 hodiny, ale někdy třeba hned po pár vteřinách) mi zčerná obrazovka a po chvíli mi v pravém dolním rohu vyskočí upozornění že se něco stalo s grafickým ovladačem (myslím že přestal pracovat ale že je to opraveno) hra už nejde žádným způsobem nahodit a po chvíli mi to píše že program přestal pracovat. Tohle bych asi chápal tak že je něco v nepořádku s ovladači (i když by měli být aktuální). Ale někdy se stane to že zapnu hru a nastává podobná situace, ovšem tentokrát ne jen zčerná monitor, ale chová se jako by k němu ani nebyl připojen počítač (když je počítač i monitor zapnutý tak monitor svití a když je zapnutý pouze monitor tak bliká) v tuto chvíli kdy hra "spadne" monitor zhasne a tlačítko on/off bliká jako by k němu nebyl pc připojen. S touto situací nejde nic dělat, pc nejde ani vypnout pomocí tlačítka na vypnutí, jediný způsob jak jej vypnout je vypnutí zdroje. Tento problém mě trápí již několik měsíců a od té doby proběhlo i dost updatů samotné hry a žádný nepomohl. Budu moc rád za veškeré rady a za každou pomoc.

-Hra je originální zakoupená na steamu
-cpu fx8300, -gpu r9 380 (4gb msi)

Tak problém jsem nakonec vyřešil tím že jsem u hry snížil detaily. Jen mi vrtá hlavou proč to bylo potřeba když na nejvyšší grafiku mi hra jela na 70fps. Nyní hraji na střední na 85fps a hra nepadá.