Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 5 program přestal pracovat

Mám NTB HP 650 který já vím je extra slabý, má grafiku Inte HD graphics 3000, 4gb RAM 2 jadrovy 2.20,Win. 8 a to na hry fakt není ale i tak vím že se GTA 5 spustí a dá se hrát, GTA mám koupené na Steamu a když spustím hru ukáže se social club pak se spusti GTA a loga Rstar a pak nic asi minutu nic a najednou neodpovída já už nwm co dělat, neměl nekdo taky stejný problem?

Víš, že máš extra slabý noťas. Zároveň nechceš slyšet ultra chytré názory, že nemáš šanci hru rozjet. Se zájmem tedy očekávám (jako GTA5 nezkušený) nějaký mega nápad, který tě uspokojí.

No, zase se vrátím k výpočtům kvadratury kruhu, tam očekávám úspěšné řešení dříve.

------
Dobrá rada na závěr: uvidíš-li někde (Youtube např.) někoho propagovat nějaký "gta5 booster" se zázračnými účinky, odolej.