Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prey čestina + rozlišení

dobrý večer po letech jsem sáhl ze steamu prey, a mám 2 problémy

čestina nefunguje mi naistaluju ale hra je pořád v AJ (titulky) až tak nevadí dabing funguje, ale kdyby někdo věděl o funkční verzi čestiny nebo o postuopu jak ji rozjed budu rád

druhý problém a to závaznější je rozlišení nejde mi nastavit 1366x768 a je to ořízlý, v dokumentech si hra žádnou složku neudělá a ve složce s hrou jsem našel soubor config ale tam se rozlišení nezadává

edt : v dokumentech jsem složku nakonec našel ale jsou to jen savy nic víc
Edit 2: rozlišení jsem vyřešil ted prosím pomoc s českými titulky pokud někdo ví

postup změny rozlišení na širokoúhlý

ve složce s hrou je složka base a vní soubor preyconfig ten otevřete v poznámkovém bloku

najděte řádky změnte

seta r_gamma "1"
seta r_swapInterval "1"
seta r_useIndexBuffers "0"
seta r_customHeight "768"
seta r_customWidth "1366"

seta r_fullscreen "1"
seta r_displayRefresh "0"
seta r_mode "-1"
seta r_multiSamples "4"
seta model_writePrebuiltModels "1"

Díky moc za recept na změnu rozlišení. Je to dost let co jsi zde uvedl tento příspěvek ale buď již. Chceš si zahrát tuto nekompromisní pecku v kompletní češtině s titulky a původním cz dabingem tak stáhni zde prey-cz-cz-dabing-2006-funkcni-na-windows-7-8-10-a-vyssich-rar a pokud chceš hru graficky a jinak omladit o spoustu let číhni zde prey-kultovaya-igra-2006-goda-pererabotana-v-formate-full-hd a mody stáhni zdeprey-hidef-version-2 Po této zásadní revitalizaci hra funguje nadále s kompletní češtinou:-)