Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem G2A

Zdary, máte někdo zkušenosti s nákupy přes G2A? Když si tam zadám nějakou hru, tak mi vyjede několik stránek výsledků a já netuším, který vybrat... něco podle čeho se řídit? BTW zajímalo by mě, který Shadow of Mordor koupit https://www.g2a.com/middle-earth-shadow-of-mordor- the-game-of-the-year-editionedition-steam-cd-key-g lobal-1.html nebo https://www.g2a.com/middle-earth-shadow-of-mordor- steam-cd-key-global.html Předem děkuji :-)

Ono je dost prodejců, kde snad(?) riziko sebrání her nehrozí. Já se řídím doporučeními serveru isthereanydeal.com (neplacená reklama, ale klidně mi mohou nějakou hru přihrát :-))

Donedávna jsem nakupoval pouze na Steamu, Originu a Upayi (nepočítám GOG a HumbleBundle), objevil jsem ale také kouzlo WinGameStore či GamesPlanet (dá se "spekulovat" na kurz libry k euru ;-)).

Nechce se mi riskovat problémy s účtem při nákupu v Rusku via VPN. Či při nákupu od subjektů, vůči kterým prostě nemám důvěru. Tím netvrdím, že to dělají špatně, jen jsem prostě opatrný..