Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Playstation 4 - jde na PS4 hrát i s klávesnicí a myší?

Dobrý den, chci se zeptat zda jde na PS4 hrát i s klávesnicí a myší.. Protože mi nevyhovuje ten ovladač při střílečkách než s tím ovladačem někoho zamířím je dávno po mě.. ale co se týče assassinu a dalšíh takových rpg her tak je zas lepší ten ovladač než klávesnice s myší.. Tak se chci zeptat zda jde na ps4 připojit klávesnici s myší.. zkoušel jsem normální usb klávesnici s myší zapojit do předních 2 usb portů.. v menu ps4 šla klávesnice úplně v pohodě ale jakmile zapnu jakoukoliv hru tak nefunguje.. Je na to nějaká speciální klávesnice s myší nebo stačí jen stáhnout nějaký program nebo něco ?.. ještě jsem přemýšlel o Bluetooth klávesnici a myší.. jestli to půjde stím.. prosím poradte díky...
Změna předmětu, původně: Playstation 4 (Prasak)

Mám pocit že to nejde, respektive plnou podporu myši a klávesnice na konzoli nedostaneš, ale možná tu někdo ví něco víc. Spíš přemýšlej o tom, proč neprodat PS a nepořídit si počítač, kde můžeš mít jak klávesnici s myší tak i ovladač. Jde-li ti o těch pár exkluzivit pro konzole, většinou tam je v nastavení možnost nastavit, aby to samo mířilo nebo alespoň asistovalo s mířením, což sice pak degraduje hru na chození dopředu a mačkání tlačítka pro střelbu, ale není to alespoň tak flustrující.

Počítač nechci mám notebook na internet atd.: Ale podle mě je na hry je nejlepší konzole stojí 1TB ps4 stojí jen 10 000Kč a máš 8 jádrový amd jaguar procesor grafiku 1,84TFlops a 8GB nejnovější DDR5 ram.. za ty peníze je to fakt slušné .. a všechny hry jsou plynulé nemusíte nastavovat v nastavení u PC grafiku aby se vám nesekala hra.. a aby jste rozjeli nové hry na plynulých 60 snímcích a na plné detaily by jste potřebovali PC nejméně za 25-30 tisíc.. aby se na něm dali hrát i next gen hry.. Ale mě ovladač vyhovuje třeba u zaklínače 3 stím ovladačem je hratelnost neuvěřitelná prostě bomba, ale při střílečkách je fakt nejlepší myš s klávesnicí.. Ale dualshock 4 funguje přes bluetooth tak si myslím že kdybych pořídil bluetooth myš a klávesnici tak by se to spárovalo s ps4 a mohlo by to jít co myslíte ??

jde o to, ze na konzolich mas VZDY jistotu,

Ulá, kolik uz vyslo opravnych PATCH treba na XBOX ONE /pro hry, kvuly problémum performance?
Pletes si také hodne PC a VYVOJOVY TYM, kupríkladu TY udelás HRU (která je spatne optimizovaná), reknes ze za to muze PC nebo vyvojár?

Nechci aby se to tu zase rozjelo ve flame war, ale pokud nejsi ten typ hráče, co si občas lehne na gauč s ovladačem v ruce aby zabil volnou chvíli u nějaké hry, ale chceš si hry užívat, pak je pro tebe lepší volba PC. Ano, je to nákladnější investice, ale máš vše v jednom (nepotřebuješ mít zvlášť notebook a konzoli), máš mnohem lepší grafiku než na konzolích, nižší pořizovací cenu her, nepřeberné možnosti komunity (čeština, módy atd.) A můžeš tam mít i ovladač, když ti to na něm vyhovuje. Jinak se neboj, že by byla konzole výrazně levnější volba pro hraní, oni si to vyberou zpět na ceně her a poplatkům za hraní online.

Mnohem lepsi grafiku? Behem hrani si clovek nema sanci vsimnout rozdilu :-P
Jinak co je levnejsi pro hrani nejde jednoznacne urcit. U konzoli jsou drazsi hry a placeny multiplayer, ale u pc je mnohonasobne drazsi pocatecni investice a zivostnost a nasledne upgradovani pc nejen drahe, ale pro laika velice slozite. Hlavne je to o tom kolik her si clovek kupuje. Ja co si koupim 4-5 her rocne za plnou cenu (1500) tak muzu prohlasit, ze hrani na konzoli je jednoznacne levnejsi.
Sice mam doma notas za nejakych 13500 a tv na ktere hraji za 12000 tak jsem si mohl misto techle veci koupit nabusene pc, ale proc bych to delal kdyz na konzoli se hraje mnohem lepe :-)

Jo to jo s dualshockem se hrají nádherně hry např.: jako je Zaklínač 3 atd.: ale ve střílečkách to je jinačí kde potřebuješ hlavně přesnost a rychlost a než stěma páčkama někoho zaměříš je to doba.. doufám že to u další konzole ps5 nějak vyladijou aby ten ovladač byl lepší ve střřílečkáh.. A jinak co se týče grafiky a plynulosti her na ps4 a PC.. Porovnával jsem si detaily na PC a PS4 zaklínače 3 a black ops 3.. jediný rozdíly co jsem okem zahlédl bylo že PC mělo o něco lepší světelní efekty a v dálce byly o něco lépe okraje textur vhlazovány.. to je vše co jsem našel za velký rozdíl a že u zaklínače z výhledu uvidíte na PC v dálce o 2-3 stromy více než na ps4 tak to je detail který mě vůbec nevadí :D.. důležítá je hratelnost a příběh hry.. a na ps4 jsou hry vždy plynulé i když jedou např na 30fps a máte velkou tv tak vám to připadá jako 60fps.. takže na hry rozhodně konzole...

Klávesnice s myší na PS je podporována pouze u některých her. Například minecraft nebo world of tanks. Mělo by to fungovat také na nějaké hry z call of duty, ale to jsem už nezkoušel. Například takový gta 5 těžko budete hrát s klávesnicí, protože to hra nepodporuje.