Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Playstation 4 - jde na PS4 hrát i s klávesnicí a myší?

Dobrý den, chci se zeptat zda jde na PS4 hrát i s klávesnicí a myší.. Protože mi nevyhovuje ten ovladač při střílečkách než s tím ovladačem někoho zamířím je dávno po mě.. ale co se týče assassinu a dalšíh takových rpg her tak je zas lepší ten ovladač než klávesnice s myší.. Tak se chci zeptat zda jde na ps4 připojit klávesnici s myší.. zkoušel jsem normální usb klávesnici s myší zapojit do předních 2 usb portů.. v menu ps4 šla klávesnice úplně v pohodě ale jakmile zapnu jakoukoliv hru tak nefunguje.. Je na to nějaká speciální klávesnice s myší nebo stačí jen stáhnout nějaký program nebo něco ?.. ještě jsem přemýšlel o Bluetooth klávesnici a myší.. jestli to půjde stím.. prosím poradte díky...
Změna předmětu, původně: Playstation 4 (Prasak)

Mám pocit že to nejde, respektive plnou podporu myši a klávesnice na konzoli nedostaneš, ale možná tu někdo ví něco víc. Spíš přemýšlej o tom, proč neprodat PS a nepořídit si počítač, kde můžeš mít jak klávesnici s myší tak i ovladač. Jde-li ti o těch pár exkluzivit pro konzole, většinou tam je v nastavení možnost nastavit, aby to samo mířilo nebo alespoň asistovalo s mířením, což sice pak degraduje hru na chození dopředu a mačkání tlačítka pro střelbu, ale není to alespoň tak flustrující.

Počítač nechci mám notebook na internet atd.: Ale podle mě je na hry je nejlepší konzole stojí 1TB ps4 stojí jen 10 000Kč a máš 8 jádrový amd jaguar procesor grafiku 1,84TFlops a 8GB nejnovější DDR5 ram.. za ty peníze je to fakt slušné .. a všechny hry jsou plynulé nemusíte nastavovat v nastavení u PC grafiku aby se vám nesekala hra.. a aby jste rozjeli nové hry na plynulých 60 snímcích a na plné detaily by jste potřebovali PC nejméně za 25-30 tisíc.. aby se na něm dali hrát i next gen hry.. Ale mě ovladač vyhovuje třeba u zaklínače 3 stím ovladačem je hratelnost neuvěřitelná prostě bomba, ale při střílečkách je fakt nejlepší myš s klávesnicí.. Ale dualshock 4 funguje přes bluetooth tak si myslím že kdybych pořídil bluetooth myš a klávesnici tak by se to spárovalo s ps4 a mohlo by to jít co myslíte ??

jde o to, ze na konzolich mas VZDY jistotu,

Ulá, kolik uz vyslo opravnych PATCH treba na XBOX ONE /pro hry, kvuly problémum performance?
Pletes si také hodne PC a VYVOJOVY TYM, kupríkladu TY udelás HRU (která je spatne optimizovaná), reknes ze za to muze PC nebo vyvojár?

Jo to jo s dualshockem se hrají nádherně hry např.: jako je Zaklínač 3 atd.: ale ve střílečkách to je jinačí kde potřebuješ hlavně přesnost a rychlost a než stěma páčkama někoho zaměříš je to doba.. doufám že to u další konzole ps5 nějak vyladijou aby ten ovladač byl lepší ve střřílečkáh.. A jinak co se týče grafiky a plynulosti her na ps4 a PC.. Porovnával jsem si detaily na PC a PS4 zaklínače 3 a black ops 3.. jediný rozdíly co jsem okem zahlédl bylo že PC mělo o něco lepší světelní efekty a v dálce byly o něco lépe okraje textur vhlazovány.. to je vše co jsem našel za velký rozdíl a že u zaklínače z výhledu uvidíte na PC v dálce o 2-3 stromy více než na ps4 tak to je detail který mě vůbec nevadí :D.. důležítá je hratelnost a příběh hry.. a na ps4 jsou hry vždy plynulé i když jedou např na 30fps a máte velkou tv tak vám to připadá jako 60fps.. takže na hry rozhodně konzole...

Klávesnice s myší na PS je podporována pouze u některých her. Například minecraft nebo world of tanks. Mělo by to fungovat také na nějaké hry z call of duty, ale to jsem už nezkoušel. Například takový gta 5 těžko budete hrát s klávesnicí, protože to hra nepodporuje.