Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blade & Soul

Ahoj, jdu sem s takovou malou diskuzí :-)
Tak kteří z vás se už pustili do Blade & Soul, který před pár dny oficiálně vyšel jako FTP hra pro EU a NA?
Já hraju už dva dny v kuse, začínám mít strach o mou budoucnost. Dnes večer už nátlak hráčů servery nezvládly a spadly.
Co se vám líbí, nebo chcete se na něco zeptat? Výborně vyřešená Qline, minimapa a Qjournal, arény (zatím jsem hrál jen 1v1) i dungeony. Enchant a evolvování itemů na jedničku, prostě je to fakt pecka. Největší pecka na tom je samozřejmě gameplay, ale ten se těžko popisuje slovy. Na youtube je mraky videí, které toho ale taky moc neřeknou :-)
Trochu průser je čekání v queue, ve špičce jsem si počkal 45 minut na skoro 2000 hráčů, asi jsem si vybral moc přelidněnej server :-/
Zkrátka to vypadá moc dobře, hra není P2W, vše, co se dá koupit za reálné peníze se dá ve hře získat např. v daily questech (jen to logicky déle trvá). Pokud jsem to ale pochopil správně, nebude to vlastně mít žádný efekt na PVP arény. Nehledě na tom, co máte za itemy, v aréně budou stejně silné, aby to bylo fér.
Takže, kdo hraje? :-)

Tak si asi nezahraju. Pokaždý když se lognu, a zkusim zapnout hru, tak na mě vyskočí error 4049- The game client encoutered an error while running. Shutting down the game client. (4049) :-D

Zkoušel jsem vše co najít na netu- reinstall, smazat Game Guard... Nic nefunguje, je na čase se s tím smířit :-D