Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem League of Legends - méně populární šampioni

League of Legends má spoustu různých šampionů, ale ve hrách až tak širokou škálu nepotkávám. Někteří šampioni, které skoro nepotkávám jsou dobří a zasloužili by si větší popularitu. Třeba Xerath, Quinn, Gragas,Urgot či Viktor. Jací jsou podle vás nejvíce podceňovaní šampioni?

snad všici kteří se moc nehrajou nedá se říct kterej nejvíc
třeba jsem právě hrál hru s mid Urgotem a ten nás drtil
dle mého jsem patří Taric,Draven,Twitch,Nautilus,Urgot,Zyra(neskutečně silná),Soraka,Velkoz,Mordekaiser,Azir,Bard(musí se umět),ziliean,karma
naopak mi vadí jak každej prd hraje ty populární blby,
Kata,lee,rengar,vayne,trynda,lux

No, sám hraju pořád schválně netradiční picky a docela tím jde zaskočit soupeře.
Anivia na midu je pořád neskutečně silná, jako ADC mainuju Ashe či Dravena a v jungly jedu Evelyn či Prasoleta (teda sejuani).
Na topu mi furt vládne malphite s jarvanem IV. :D
Jinak, jo ta hra jde pomalu do sraček.. :D