Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem League of Legends - méně populární šampioni

League of Legends má spoustu různých šampionů, ale ve hrách až tak širokou škálu nepotkávám. Někteří šampioni, které skoro nepotkávám jsou dobří a zasloužili by si větší popularitu. Třeba Xerath, Quinn, Gragas,Urgot či Viktor. Jací jsou podle vás nejvíce podceňovaní šampioni?

snad všici kteří se moc nehrajou nedá se říct kterej nejvíc
třeba jsem právě hrál hru s mid Urgotem a ten nás drtil
dle mého jsem patří Taric,Draven,Twitch,Nautilus,Urgot,Zyra(neskutečně silná),Soraka,Velkoz,Mordekaiser,Azir,Bard(musí se umět),ziliean,karma
naopak mi vadí jak každej prd hraje ty populární blby,
Kata,lee,rengar,vayne,trynda,lux

No, sám hraju pořád schválně netradiční picky a docela tím jde zaskočit soupeře.
Anivia na midu je pořád neskutečně silná, jako ADC mainuju Ashe či Dravena a v jungly jedu Evelyn či Prasoleta (teda sejuani).
Na topu mi furt vládne malphite s jarvanem IV. :D
Jinak, jo ta hra jde pomalu do sraček.. :D

Já hraju rád za ty "méně populární", můj main je Twitch, rád hraju za Vel'Koze, Skarnera, baví mě i Gragas nebo Mordekaiser. Asi se nedá říct, kdo je podceňovaný nejvíc, protože jich je hodně.

No nepříjde mi že byl dřív moc dobrej když měl 3% poppularity a 46% winrate.
Ale ten stun byl OP to je pravda :D Teď se ve větších divizích těžko hraje, protože tam není tolik hlupáků co se nechaj zastunovat. Proto ho tam nikdo nehraje.

Pravda, ale teď mi řekni kolik her z 10 máš vyrovnaných ve 40 minutě :D Jsem v Dia5 na EUNE a 90% her je rozhodnutých ve 20 minutě. Strašně rád bych si zahrál nějakou hodinovou hru, ale to je opravdu jen zázrak, když se to podaří.

Ti méně populární jsou vždy těžší na ovládání. Neznamená to, že nejsou na hov..., ale prostě většina hráču je nezvládá a proto šáhnou po jednoduchých. Stačí se ty méně hranné pořádně naučit a budeš mít silnou zbran, protože proti nim většinou neumí ostatní hrát.