Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ps4 vs xbox one

cau lidi mam otázku nedávno mi kamos říkal ze při serveri u xboxu jsou lepsi jak u ps4 i ohledně bezpečnosti byl sem dlouho rozhodnut ze si koupím koncem měsíce ps4 ale ted váhám nejsem žádnej Nerd tak se ptám nekoho kdo toho zna vic okolo ps4 a zabezpečení proti hackerum.

na konzolích krom pár her není nic co by počítač nezvládnul
nevím kde ty + vydíš když FPS i grafika je na pc lepší k tomu pc podpora gamepadu i klávesnice
navíc silně pochybuji že si kdy nějaký silný pc testoval
ale jak píše dwane
s tebou nemá smysl o tomhle rozvádět debatu

Tak snad se informuji jaké exkluzivity mají a budou mít obě konzole a podle toho se rozhodnu. Ono jde vidět, že jsi nikdy konzoli neměl (jednu z posledních dvou generací, dříve se prakticky řešil jenom pc nebo ps) jinak by ti bylo jasné, že ten rozdíl není vůbec velký a ps4 těží hlavně ze špatných kroků microsoftu na začátku téhle generace.

Ty mi tady chceš něco vyčítat, ale ty jsi tady první co musí hned po mojim malém rýpnutí řešit pc vs konzole :-DD
Smiř se s tím, že tazatel chce XOne nebo PS4 (malý návod, podívej se na název diskuze) a ne pc. Takže pokud chceš pokračovat v debatě tak se vyjádři k tématu, ale pc z toho vynech, nikoho to nezajímá.