Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hraním na novém nootebooku

Zdravím mam nový Nootebook
HP Pavilion A10-4655M 2.0GHz Trinity/614 DDR3/750GB 6GB-RAM Windows10/64 bitová verze Radeon HD8670M 1024MB
Grafika je dualni slabší grafika jede při práci s win. apod pro hraná přepíná automaticky na silnější grafiku,procesor ctyřjadro.
A problém je u AssasinsCreed 3 a AssasinsCreed 4 Black Flag kdy hra se částečně a ve většině lokací seká, ale když hraji AssasinsCreed Rogue který je úplně stejně náročný jako Black Flag tak beží bez problému a co se týče ty trojky tak ta je o něco méně náročnější než Black Flag/Rogue. Nepočítám další hry jako je Metro,WatchDogs,AC-Unity tyto hry jsou nehratelné NooteBook je plně aktualizován s ovladačema apod. vyčištěn měl jsem pocit jestli není vadný při reklamaci při čtyř denním zátěžovým testu na 100% nenašli žádnou závadu. A ani kvalifikovaný PC-Servis.NB je prý plně v pořádku.
Nejde mi to na rozum v čem je problém děkuji za odpovědi
PS.Moc se v tom zas nevyznám

dotaz k tématu na zkušenější
z dotazu mi připadá že Rogue je dobře optimalizován a podobně náročný jako III a black flag
tak se chci zeptat
pokud jsem rozjel III naprosto bez problémů na medium a o něco hůře BF na low
mám šanci rozjet rogue?