Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hraním na novém nootebooku

Zdravím mam nový Nootebook
HP Pavilion A10-4655M 2.0GHz Trinity/614 DDR3/750GB 6GB-RAM Windows10/64 bitová verze Radeon HD8670M 1024MB
Grafika je dualni slabší grafika jede při práci s win. apod pro hraná přepíná automaticky na silnější grafiku,procesor ctyřjadro.
A problém je u AssasinsCreed 3 a AssasinsCreed 4 Black Flag kdy hra se částečně a ve většině lokací seká, ale když hraji AssasinsCreed Rogue který je úplně stejně náročný jako Black Flag tak beží bez problému a co se týče ty trojky tak ta je o něco méně náročnější než Black Flag/Rogue. Nepočítám další hry jako je Metro,WatchDogs,AC-Unity tyto hry jsou nehratelné NooteBook je plně aktualizován s ovladačema apod. vyčištěn měl jsem pocit jestli není vadný při reklamaci při čtyř denním zátěžovým testu na 100% nenašli žádnou závadu. A ani kvalifikovaný PC-Servis.NB je prý plně v pořádku.
Nejde mi to na rozum v čem je problém děkuji za odpovědi
PS.Moc se v tom zas nevyznám

Ikdyz budou mit dve hry naprosto totozne pozadavky, tak to neznamena, ze jsou naprosto stejne narocne. A pokud v jedne zapnes treba MSAA na max a u druhe to mas vypnute, tak se nediv, ze se ti jedno seka a druhe ne...

Protože Black Flag (o Unity ani nemluvim) je tipuju tak o 40 % náročnější na grafiku než Rogue si o tom něco přečti navíc notebook sis myslel že na nem budeš hrát AAA tituly ani omylem když už tak uplně na low protože ten procák to neutáhne ani grafika ne. Kup si pořádný desktop jestli chceš hrát AAA tituly na nějaké rozumné nastavení bez sekání. A na tom notasu mužeš hrát staré hry (Half Life 2, Portal, Assassins creed 1 atd.) a nebo hry typu Limbo, World of Goo a podobné.

dotaz k tématu na zkušenější
z dotazu mi připadá že Rogue je dobře optimalizován a podobně náročný jako III a black flag
tak se chci zeptat
pokud jsem rozjel III naprosto bez problémů na medium a o něco hůře BF na low
mám šanci rozjet rogue?

Kdyz kouknu na steamu na minimalni pozadavky, tak black flag chce intel duo 2,6GHz zatimco Rogue jen 2,4 GHz. Takze muzes mit problem prave s tim 2GHz procesorem co mas.
Navic Rogue je o 2 roky novejsi titul a pokud pracuje na stejnem enginu tak je uz lepe odladeny.