Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC při hraní her

Ahoj, mám takový problém, vypíná se mi počítač, ale spíš jen při hraní her, hraju třeba World of Warcraft, Fifa 14 a vypne se mi třeba po pár minutách PC. Nikdy dřív mi to nedělalo, nevíte co bych s tím mohl mít?

Procesor AMD Athlon II X2 250
32 bit
2 gb ram

Jak zde již bylo psáno, tak to může způsobovat přehřívání procesoru, který v určité teplotě způsobí vypnutí nebo restartovaní tvého PC. Zkus se podívat ještě sem Přestaň sem cpát reklamu na poradnu, když nedáš konkrétní odkaz na řešení. (karel) a třeba najdeš ještě nějaké další rady. Já jsem tam zatím většinu odpovědí našel.