Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC při hraní her

Ahoj, mám takový problém, vypíná se mi počítač, ale spíš jen při hraní her, hraju třeba World of Warcraft, Fifa 14 a vypne se mi třeba po pár minutách PC. Nikdy dřív mi to nedělalo, nevíte co bych s tím mohl mít?

Procesor AMD Athlon II X2 250
32 bit
2 gb ram

Třeba ti to nezvládá procesor a přehřeje se já mám tento pc taky a mám v něm akorát externí grafiku ATI Radeon HD 3650,už se mi to stalo taky někdy
Nebo se ti třeba hodně zahřívá CPU (procesor) zkus pc vyčistit od prachu a uvidíš
No když se procesor přehřeje tak se pc vypne aby "nezhořel" :DD a potom se zase zapne a jede
Kdyby se ti přehřívala grafika tak by ti blbnul monitor
V tomto pc máš integrovanou grafiku nebo externí?
No jinak zkus pc důkladně vyčistit od prachu,pokud to neumíš nebo se bojíš že bi si tam něco podělal tak to nech na někomu kdo ten PC umí vyfoukat a vyčistit (jinak nedoporučuji vysavačem spíš pusou,štětcem nebo nějakým hadrem který nevyrábí statickou elektřinu

Jak zde již bylo psáno, tak to může způsobovat přehřívání procesoru, který v určité teplotě způsobí vypnutí nebo restartovaní tvého PC. Zkus se podívat ještě sem Přestaň sem cpát reklamu na poradnu, když nedáš konkrétní odkaz na řešení. (karel) a třeba najdeš ještě nějaké další rady. Já jsem tam zatím většinu odpovědí našel.