Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní konzole

Dobrý den, odešel mi starý herní počítač a momentálně nemám na nový a jelikož jsem ho používal výhradně na hry tak jsem uvažoval že bych si dočasně koupil nějakou herní konzoli mám na mysli PS3, xbox nějak tak v rozmezí 4000 kč. Mohli by jste mi poradit prosím ??? A kdyby, tak kolik GB minimálně ?

Děkuji předem .:-)

Rozhoduj se podle exkluzivit. Na straně ps3 série Uncharted (důvod proč jsem přesedlal x360 na ps3), série God of War, Gran Turismo atd. X360 má sérii Gears of War, Forzu, Fable atd. Co se týče velikosti HDD tak rozhodně neber ty nejmenší. Na ps3 jsem měl 320 GB a to mi bohatě stačilo.