Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem STEAM: failed to load steamui.dll

Zdravím, chtěl bych poprosit o pomoc se STEAMem. Snažím se ho nainstalovat ale pokaždé mi to na konci vyhodí okno:" Failed to load steamui.dll " (mám notebook)
Hledal jsem na internetu ale tam jsem na žádné rozumné řešení nenarazil.
Vyzkoušel jsem: Odinstalovat a nainstalovat znovu.
Mám notebook nově (asi 2 týdny) takže jsem ho obnovil do továrního nastavení, steam nainstaloval znovu, ale stále mi to "háže" stejnou chybu.

Předinstalovaný antivir: McAfee LiveSafe-internet security.
Notebook: Acer
OS: Windows 8.1 64bit
Procesor: AMD A10-7300
Grafika: AMD Radeon R7 M265
RAM: 8GB DDR3L

Jsem na poradnách poprvé, snažil jsem se napsat vše, co mi přišlo důležité, kdyby bylo potřeba něco víc rád připíšu.
Děkuji.

mám win 8.1 a jsem naprosto spokojen
zároveň teď pracuji na náhradním notebooku s 7 takže ano zkoušel jsem ho
sakra miluju přístup
MŮJ NÁZOR=TO NEJLEPŠÍ POUZE JÁ MÁM PRAVDU
sakra to je subjektivní nemůžeš říct který windows je to nejlepší když každému vyhovuje něco jiného
PS:pochybuji že si vyšší OS než 7 zkoušel

1. Zkus Steam instalovat jako správce
2. Zkus úplně odinstalovat ten internet security balík

Když jsi přeinstaloval Windowsy (tím vrácením do továrního stavu), tak snad sis tam před pokusy instalovat Steam nenarval nějaké warez verze her, které by teoreticky mohly unstalaci Steamu bránit..