Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avermedia - 2 PC?

Ahojte, chtěl bych jsem začít natáčet/streamovat pomocí avermedie na PC, ale potřeboval by jsem pomoct s 2 věcma.
1.Je tato avermedia na to nejlepší? - http://www.czc.cz/avermedia-extreme-cap-u3-nahrava ci-zarizeni/145174/produkt?gclid=CjwKEAiAvauyBRDwu Yf3qNyXmW4SJACX9-fXIoVTVuG6MCUi-KzLC_p9gtta3Y6rLx7 Z_gRaSmhI5BoClufw_wcB
2.Jak to pak přesně je s těmi 2 počítači? Četl jsem, že beztak když natáčim přes Avermediu tak to i tak zatěžuje procestor, ale že se to prý dá vyřešit když to budu natáčet z jiného PC, no a mě případně zajímá jak moc výkonný ten druhý PC mustí být? Stačí nějaký obyčejný nootebook?

Díky za odpověď.

Ano, když nemáš 2 PC tak ti žádná AverMedia při streamu nepomůže. Právě pro to se používají 2 PC - Na tom jednom hraješ a posíláš obraz do Avermedie a ta ho posílá na druhý PC, kde běží Stream a tedy všechnu zátěž okolo streamu bere na sebe ten druhý PC. Na tom prvním pouze hraješ a nic víc ti ho nezatěžuje.