Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemiluju CoD

Téma založeno z důvodu toho, že se pořád hádate v jiných tématech. Tak si to můžete vybít tady a nehádat se jinde :-)

Osobně sérii CoD nemám moc rád z několika důvodů: 1) Je to naprosto to samé každý rok, což by nebyl takový průser, kdyby ten základní nápad nebyl naprostá blbost
2) Ceny her- 60 euro a to je za zákládní hru, kterou v kampani dohrajete za 4-5 hodin a multák si zahrajete na půl roku, než vyjde další CoD a to staré přestanou všici hrát (BO2 je vyjímka)
3) Délka kampaně- 4-6 hodin je málo
4) Příběh- neexistuje, je tam jen aby se neřeklo
5) Jeho neustálá propagace- CoDko vidím všude, a skoro pořád, protože Activision má prachy na reklamu každého půl roku
6) Optimalizace- BO3 jsem si na svém PC ani nezahrál a to nemám žádnou šunku
7) Konzolovost- je to dělané na konzole (= pro Ameriku), je tam vidět naprostá jednoduchost

Nyní si můžeme oponovat a neřešit to jinde :-)

Obhajovat hru s argumenty, že to je takhle u všech her dneska (neexistující příběh, naprosto to samé furt dokola, kosmetické upravy MP od předešlých dílů), je totální blbost.

Ty hry jsou prostě špatný a nezajímá mě, že je to dnes standart - to si radši zahraju uplně něco jiného (pro mě lepšího).

Holt Activision má štěstí v tom, že jejich hru koupí každý rok neskutečný počet oveček, které si svou oblíbenou značku obhajujou a budou jí kupovat stále.

Ale víte co? Tak ať.. ať si to hrajou, komu to vadí, nemusíte to hrát nebo se k tomu vyjadřovat. Každého baví něco jiného :)

Já vím, proč to tak je...
Kdybych od malička hrál pouze na gamepadu, možná by mi to nepřišlo divné. Ale když jsem zvyklý hrát celý život na myši, proč bych si měl zvykat na (pro mě horší) gamepad... Jako gamepad je fajn, na simulátory, závodní hry a rpg... Ale na střilečky rozhodně ne ;-)
Btw. Sračky jako automatické domiřování na konzolích mi přijde jako ruinování žánru FPS :-) To pak vůbec není o tom skillu, když mi počítač uměle pomáhá se trefit...

Tak ono záleží jestli je člověk hráčem FPS (tím myslím někoho kdo převážně hraje střílečky a ne jen občasného hráče) nebo ne. Kdo preferuje FPS tak si přece nekoupí konzoli. Já jsem třeba hrával hodně dlouho na pc, ale teď už jenom konzole. Ale je fakt, že FPS moc nehraji, jen Star Wars Battlefront si koupím, protože ten vypadá skvěle.