Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V - Dlouhé načítání

Zdravím. Mám jeden problém. Včera jsem si pořídil GTA V pro PC a dnes nainstaloval. Hru jsem spustil a vše se zdálo být v pořádku, ale problém nastal u načítání. Trvá to toiž hrozně dlouho, vlastně jsem se ani nedostal do hry. Někde jsem četl, že problém má GTA V pro pc s diakritikou na účtu windows, nicméně v názvu mého účtu žádna diakritika není. Nevím si s tím rady, projížděl jsem všechny různé fóra a nic nenašel. Jestli bude mít někdo nějakou radu, budu vděčný. Předem děkuji.

Předmět Autor Datum
Jaké načítání? U single nebo multiplayeru? Když hru zapneš, jedná se o načítání než se dostaneš do m…
icepower32 08.10.2015 18:25
icepower32
Normálně u singlu, jen mi to píše loading storymode a někdy mi to hodí hlášku "vyrifying game owners…
Svorf 09.10.2015 14:57
Svorf
"Verifying" asi ;-) 1. Je to originálka? Pokud ano, neměl jsi tam předtím warez/crack? 2. Máš hru i…
L-Core 10.10.2015 06:13
L-Core
Jaký je problém pokud jsem měl predtim warez ? Prosím
J3ndisek 03.08.2019 21:32
J3ndisek
Problém může být v tom, že warez verze si musela někde něco upravit, abys hru mohl hrát. Například t… poslední
L-Core 04.08.2019 06:54
L-Core
A splňuje tvůj stroj minimální požadavky?
snco1301 09.10.2015 15:42
snco1301

Problém může být v tom, že warez verze si musela někde něco upravit, abys hru mohl hrát. Například to, aby cracklá hra nekomunikovala se servery Rockstaru, aby se na to, žes hru upirátil, nepřišlo.

Řešení tohoto problému je jednoduché. Přeinstaluješ kompletně operační systém a na warez zapomeneš. Protože jistě nemáš kompletní log z doby, kdy jsi tu upirátěnou hru instaloval. Kde by bylo kompletně popsáno, co se kde děje, kde se co zapisuje (třeba někam hluboko do registru, kde asi nemáš šanci to najít*). Na tohle bys musel mít nástroj, ručně to nejde, a ten mít spuštěn před instalací dané aplikace.

*) kdybych byl vlastník nějaké hry, "zahrabal" bych nějaké ověřovací informace o registraci třeba někam hluboko do registru na naprosto nesmyslné místo a s naprosto nesmyslnými názvy/texty klíčů, evokující něco zcela jiného. Aby nějaký aktivní šťoura, který chce řešit stejný problém jako ty, to tam snadno nenašel a nemohl to opravit. Aby byl nucen "za trest" přeinstalovat. Těch možností je samozřejmě více :-p

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru