Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zálohování her

Ahoj,mám počítač od ledna,ale zdá se mi,že je na něm plno zbytečností a už není tak výkonný jako dřív,tak bych ho chtěl reinstalovat.Jenže se mi nechcou znovu instalovat hry..nedá se to nějak zachovat ? Lolko,Tera,The sims 3

Všeobecné řešení neexistuje.

Pokud máš hry na jiném než systémovém disku, nebudeš je muset z Originu, Steamu a podobně znovu tahat. U každé jednotlivé hry ale musíš zjistit, zda nejsou savy uložené na céčku a případně tohle zazálohovat jinam. Něco dokáže zajistit i cloud.

Pokud máš hry na jiném než systémovém disku, nebudeš je muset z Originu, Steamu a podobně znovu tahat.

• Hry, az na naké vyjimky, mam vyhradne na jiném <HDD> nez systémovy, kde ano, pri reinstalaci, nebo zmene <OS>, jsem ani jednu hru znova stahovat nemusel (Steam, Origin s reinstalaci, neboli cistou instalaci, ale bez potreby hru znovu stahovat :-) )
• Dokonce Steam, po me nechtel ani heslo, jen ze je spatne nainstalovany, kde po spusteni se opravil, stahl co potrebuje a uz jel (na tom samém PC, ale jiném OS, nebo po uplné preinstalaci)
PS: Vyhodu maji ty hry, co tzv. "SAVY" maji Online (CLOUD).