Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox360

Ahoj. Vím že se zde warez neřeší a taky jsem proti tomu. Sám mám na steam učtě přes 60 her. Ale k věci. S kámošem se dohadujeme o tom jestli se dají hrát na čipnutém xboxu 360 online hry. On říká že to prý jde. Já si myslím že při zapojení xboxu do internetu se okamžitě zablokuje. Kdo má pravdu? Nemám v úmyslu si čipovat xbox vlastně jej ani nechci jen mě to zajímá. Díky za odpověď. Doufám že mi to tady hned po přečtení slova warez nezamknete.

Pokud je to porad stejny jako to bylo tak se hry daji hrat v pohode...jen se vzdycky musel aktualizovat dashboard kdyz jsi chtel hrat nejakou novejsi hru...a tu a tam byla "tzv" banwave kdy prave banovali lidi co meli hacklou konzoli...(namatkove)
ale jestli je to porad stejny nevim...