Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit hra na Steamu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat.
Dnes jsem šel hrát a narazil jsem na problém. Hra nešla spustit. Jedná se o steamovou hru Insurgency. Zkoušel jsem spustit i jiné hry např. Counter-Strike G:O a ta šla.
Prosím o řešení či odpověď, čím by to mohlo být. Domnívám se, prtože mám win 10 a prý občas blbne.
Děkuji
David

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ano, Windows 10 je blbý, priam odporný..no a na tom predošlom systéme ti to šlo normálne? Inač, hodi…
adepT 29.09.2015 21:51
adepT
Ano, Windows 10 je blbý, priam odporný To tady zase spustíš uplně dementní debatu. Já třeba jsem s…
virten 29.09.2015 22:09
virten
W7 sleduje toho, kdo si to tam nechal nainstalovat. Ve W10 jsi možnost volby ztratil. Ale tato deba… poslední
L-Core 30.09.2015 13:59
L-Core

Ano, Windows 10 je blbý, priam odporný

To tady zase spustíš uplně dementní debatu. Já třeba jsem s W10 absolutně spokojený a funguje mi vše. Nějaký sledování a podobný bullshit neřeším, sleduje i w7 a w8, takže to je mi jedno. Takže pro mě osobně je tenhle názor bullshit a pro kupu dalších lidí taky.

W7 sleduje toho, kdo si to tam nechal nainstalovat. Ve W10 jsi možnost volby ztratil.

Ale tato debata tady nepatří. Pokud ti zmíněná hra ve W10 funguje (a myslím si, že fungovat budou prakticky skoro všechny co šly ve W7/8) problém bude jinde. Problém může být v tom, že někdo prostě upgradoval starší systém a nechal zachovat aplikace. Jistější (ale samozřejmě pracnější) je čistá instalace - což bych doporučil i tazateli. Pak se uvidí.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru