Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Steam heslo

Zdar, kámoš se mnou chtěl sdílet knihovnu, abych si mohl zkusit hru, jenže si nepamatuje heslo na Steam, ani na Hotmail. Jde to nějak zjistit? Díky za odpovědi.

A je ten kámoš normální? Pamatuje si vůbec, jak se jmenuje? ;-) Existuje i papírek, kde si cokoliv může zapisovat.

Tohle prostě nikdy nepochopím. Předpokládám ale, že tam měl odhadem tak jednu hru za necelé dva dolary. Když o to přijde, nic se nestane. Nebo ten účet někomu ukradl. A nebo to ani není "kámoš" (sám neumí psát či co?), ale někdo, kdo se stydí přiznat svou blbost.