Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde se dá sehnat PSP 1004

Dobrý den chtěl bych si koupit jiz hodne starý PSP 1004 , ale problém nastává že na internet psp 1004 všichni zamněnují s psp e1004 (tak nejak) nebo s psp e3004 ale ja bych chtel to 1004 kvuli ze uz jeno takové mám a taky funkci wifi. Z toho plyne další otázka kdyz mam různé verze psp (myslím třeba to 1004 a 3004) tak jestli je možné hrát jednu a tu samou hru v multiplayeru (asi rezim ad hoc). Za info predem dekuji. :)

Tak to sry, včera jsem si akorát nasel, že má WLAN přepínač (očividně nemá). V životě by mě nenapadlo že by odebrali Wi-Fi. Každopádně, můžeš vybírat z PSP 1000, 2000 nebo 3000 (GO nedoporučuji). Btw: poslední číslo značí region, tak aby ses nedivil, že jsem tam napsal nulu a né čtyřku.